Wymiany, zwroty, reklamacje

Wymiana towaru

 

Wymiany

Aby wymienić towar należy odesłać go wraz z protokołem oraz bez pobrania na adres:

NOVVI

ul. Jagielońska 36

70-382 Szczecin

wraz z dołączoną informacją oraz dowodem zakupu PARAGON!!!

- swój login ze sklepu i numer zamówienia

- imię, nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego

- numer konta bankowego

- model, rozmiar oraz kolor towaru na wymianę

Zakupiony towar można wymienić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. W przypadku wymiany koszty przesyłki w obie strony pokrywa Kupujący. Koszty przesyłki do kupującego to 12 zł.

Wymianie podlegają wyłącznie towary fabrycznie nowe i nieużywane.

Uprzejmie informujemy, że wymiana jest możliwa jeśli posiadamy wybrany towar (model, kolor, rozmiar) przez Klienta dostępny na magazynie.

Wymiana trwa do 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki.

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

Uwaga! Opcja wymiany jest niezależna i nie ogranicza w żaden sposób ustawowego prawa Konsumenta do odstąpienia od umowy.

Aby uzyskać informacje na temat zwrotu (odstąpienia od umowy) prosimy o kontakt pod nr 537 375 381

 

Prawo do odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo odesłać formularz zwrotu, wraz z paragonem lub poinformować nas (NOVVI Anna Skiba, 70-382 szczecin ul. Jagielońska 36, e-mail: biuro@novvi.pl tel. 537 375 381) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na wskazany przez Klienta numer konta bankowego. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz (NOVVI Anna Skiba, ul. Jagielońska 36, 70-382 Szczecin), niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Formularze do pobrania:

Formularz wymiany towaru - pobierz
Formularz reklamacyjny - pobierz
Formularz zwrotu towaru - pobierz