Zwroty, reklamacje

Zwrot towaru

 

Zwroty:

Aby zwrócić towar należy odesłać go wraz z protokołem zwrotu na adres:

NOVVI.PL

Sroki 7

72-002 Kościno

W protokole zwrotu powinny być zawarte niżej wymienione informacje:

- dane osoby zwracającej, numer telefonu i numer zamówienia;

- numer konta bankowego;

- model, rozmiar, kolor oraz ilość towaru do zwrotu.

Szybkie zwroty:

Paczkomaty 24/7 Inpost 14,00 zł

Paczkę ze zwrotem możesz nadać za pośrednictwem aplikacji InPost Mobile lub skorzystać ze strony Szybkie Zwroty InPost 

Koszt zwrotu odejmiemy przy zwrocie środków. 

 

Zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. W przypadku zwrotu koszty przesyłki w obie strony pokrywa Kupujący.

Zwrotowi podlegają wyłącznie towary fabrycznie nowe i nieużywane.

Zwrot kosztów do 14 dni od daty otrzymania przesyłki przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument.

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem oraz nie odbieramy paczek z paczkomatów i innych punktów odbioru.

Uwaga! Opcja zwrotu jest niezależna i nie ogranicza w żaden sposób ustawowego prawa Konsumenta do odstąpienia od umowy.

 

Prawo do odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo odesłać formularz zwrotu lub poinformować nas (P.H.U Trade Mariusz Skiba, 72-002 Kościno, Sroki 7, e-mail: biuro@novvi.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na wskazany przez Klienta numer konta bankowego. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz (P.H.U Trade Mariusz Skiba, 72-002 Kościno, Sroki 7), niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Formularze do pobrania:

Formularz zwrotu towaru - pobierz

Formularz reklamacyjny - pobierz